Skontaktuj się z nami: +48 600 129 672
Skontaktuj się z nami: +48 600 129 672

Biura rachunkowe – profesjonalne usługi dostosowane do Państwa potrzeb

Nasze biura rachunkowe oferują Państwu najwyższej jakości usługi księgowe. Zdajemy sobie sprawę jak skomplikowanym zadaniem jest prowadzenie księgowości, dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom, oferując kompleksowe i profesjonalne usługi. Naszą misją, jest stworzenie miłej, przyjacielskiej atmosfery, która sprzyja współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą biura rachunkowego

Jaką ofertę posiada nasze biuro rachunkowe?

analiza wykresów przez księgowychNasze biuro rachunkowe oferują pełną obsługę księgową, zarówno dużym jak i małym firmom. Chętnie udzielamy wszelkiego rodzaju porady odnośnie problemów księgowych oraz pomagamy w założeniu firmy. Zdobyte doświadczenie pozwala nam wykorzystać najlepsze, idealnie opracowane strategie, dzięki czemu mogą Państwo czuć się bezpiecznie powierzając swoje dokumenty w nasze ręce. Chętnie dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów oraz dbamy aby nasza oferta zawsze była w przystępnej cenie. Współpraca z biurem rachunkowym pozwoli Państwu skupić się na własnej firmie a my zajmiemy się resztą. Nasze biuro rachunkowe zapewnia w każdej dziedzinie dokładność oraz punktualność, tak aby klienci nie tracili czasu i energii na samodzielne wypełnianie tych dokumentów.

Skontaktuj się z nami

Zakres usług, które świadczy nasze biuro rachunkowe

Pośród usług świadczonych, przez nasze biuro rachunkowe, znajdą Państwo:

 • Prowadzenie ewidencji dla celów rozliczenia podatku od towarów i usług (VAT). Jest to jeden z podstawowych obowiązków wszystkich podatników VAT. Jej prowadzenie umożliwia prawidłowe wypełnienie wymaganych deklaracji, a niewywiązanie się z tego podlega sankcjom.
 • Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz księgi przychodów i rozchodów. Są to dwie formy prowadzenia rachunkowości, które zobligowany jest wykonywać każdy przedsiębiorca. Znajdują się tam wiadomości o zdarzeniach gospodarczych w konkretnym okresie. Formą uproszczoną jest księga przychodów i rozchodów a księga rachunkowa jest wersją pełną.
 • Prowadzenie ewidencji ryczałtowych. Ryczałt to da wielu opłacalna forma rozliczeń z urzędem skarbowym. Mogą z niego korzystać przedstawiciele wolnych zawodów, budowlańcy czy właściciele punktów gastronomicznych. Jej zaletą jest łatwiejszy sposób ewidencji podatkowej, a podatek jest uzależniony od przychodów.
 • Kontrolę formalną i rachunkową dokumentów. Ustalamy, czy dokumenty są poprawne pod kątem tego, co wymaga obowiązujące prawo i czy nie ma w nich błędów rachunkowych.
 • Reprezentację przed US, obsługę rozliczeń, sporządzanie i składanie deklaracji. Zleceniodawca może udzielić nam pełnomocnictwa aby reprezentować go przed Urzędem Skarbowym podczas kontroli podatkowej. Udzielamy niezbędnych informacji i udostępniamy dokumentacje.
 • Reprezentację przed ZUS, obsługę rozliczeń, transmisje dokumentów. Składamy wyjaśnienia w przypadku opóźnień obowiązkowych deklaracji lub wątpliwości klientów. Dotyczy to również braku wymaganych dokumentów lub pomyłek w rozliczeniach. Usługi obowiązują również naliczanie składek, sporządzanie deklaracji czy przekazy elektroniczne.
 • Obsługę kadrowo-płacową. Ma to związek z zatrudnionymi pracownikami. Wliczają się do tego kwestie związane z urlopami, badaniami lekarskimi, świadectwem pracy oraz czynności związane z wygaśnięciem czy rozwiązaniem stosunku pracy. Obsługa kadrowo-płacowa obejmuje również prowadzenie kartotek pracownika, obsługę świadczeń socjalnych oraz ubezpieczeń zdrowotnych i społecznych.
 • Sporządzanie sprawozdań i analiz finansowych, bilansów, zestawień i deklaracji podatkowych. Prowadzimy bieżącą ewidencje oraz sporządzamy dokumenty odnośnie wszystkich operacji gospodarczych. Dotyczy to między innymi sprawozdań statycznych, zestawień rozrachunków czy bilansu otwarcia i zamknięcia roku obrotowego.
 • Rozliczenia podatkowe. Po zakończonym roku podatkowym, każdy prowadzący działalność musi złożyć deklaracje roczną w urzędzie skarbowym. Niektórzy przedsiębiorcy są również zobowiązani do rozliczeń VAT, czyli podatku obrotowego.
 • Prowadzenie ewidencji środków trwałych. Ewidencja ta ma związek z rzeczowymi składnikami majątkowymi, które wykorzystuje się do prowadzenia działalności. Środkami trwałymi są na przykład budowle, lokale czy maszyny i urządzenia, środki transportu. Każdy kto prowadzi księgę przychodów i rozchodów, wykorzystując środki trwałe musi również prowadzić ich ewidencje.
 • Prowadzenie ewidencji kosztów i przychodów. Dokumentacje tę prowadzi się oddzielnie dla każdego roku podatkowego, ujmując w niej przychody oraz koszty związane z prowadzoną działalnością. Wszystkie zapisy poparte są odpowiednimi dokumentami, na wypadek kontroli Urzędu Skarbowego.

Dlaczego warto skorzystać z usług księgowych, które oferują nasze biura rachunkowe?

Współpracując z naszym biurem rachunkowym mogą Państwo liczyć na miłą i przyjazną atmosferę w pracy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wyróżniamy się również elastycznością i wyrozumiałością. Jesteśmy dyspozycyjni i dostępni, aby rozwiewać wszystkie wątpliwości i pytania. Nasi pracownicy są wykwalifikowani i podchodzą do swoich obowiązków profesjonalnie. Zdobyte doświadczenia jest gwarancją bezpieczeństwa. Usługi, które oferujemy są wysokiej jakości i wyróżniają się najlepszymi cenami. Priorytetem jest dla nas otwarta i sprawna komunikacja.