Skontaktuj się z nami: +48 600 129 672
Skontaktuj się z nami: +48 600 129 672

Usługi księgowe – profesjonalne usługi księgowe dla Twojej firmy

Dobrze prowadzona księgowość to jeden z najważniejszych elementów decydujących o bezproblemowej pracy każdej firmy, bez względu na jej wielkość i branżę, w której działa. Decydując się na usługi księgowe naszej firmy, możesz mieć pewność, że zyskasz solidną, rzetelną obsługę księgową swojego biznesu.

Co obejmują usługi rachunkowe naszego biura?

Lista usług rachunkowych, które świadczy nasze biuro, jest cały czas rozbudowywana o kolejne pozycje, by w jak najwyższym stopniu spełniała oczekiwania klientów. Do najważniejszych usług, które można znaleźć w naszej ofercie, należą:

  • prowadzenie ewidencji dla celów rozliczenia podatku VAT
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz ksiąg rachunkowych
  • ewidencji środków trwałych (własnych jak i leasingowych)
  • prowadzenie ewidencji dla podatku zryczałtowanego – z myślą o mniejszych firmach, korzystających z uproszczonej księgowości prowadzimy ewidencję dla podatku zryczałtowanego. Korzystają z niego przedsiębiorcy, którzy opłacają zryczałtowaną stawkę podatku, uzależnioną od przychodów.
  • sporządzanie niezbędnych sprawozdań i analiz – na życzenie klienta możemy przygotować różnego rodzaju sprawozdania i analizy finansowe, a także wypełnić za niego deklaracje podatkowe. Dokumenty mogą być przygotowywane w ujęciu miesięcznym, kwartalnym lub rocznym, zależnie od potrzeb zleceniodawcy. Usługi księgowe są zawsze dostosowane do jego wymagań.
  • rozliczenia podatkowe – na podstawie dostarczonych dokumentów wykonujemy rozliczenia podatkowe.
  • obsługa kadrowo-płacowa – usługi księgowe naszego biura obejmują też bieżącą obsługę kadrowo-płacową polegającą na naliczaniu wynagrodzeń, ustalaniu podstawy zasiłków i przygotowaniu niezbędnej dokumentacji.
  • reprezentowanie klientów przed urzędami (US, ZUS) – aby oszczędzić klientom czas, reprezentujemy ich przed urzędami wtedy, gdy to niezbędne.
  • kontrola formalna i rachunkowa dokumentów – wszystkie dokumenty, które trafiają do naszego biura, są starannie weryfikowane pod względem formalnym i rachunkowym.

Usługi księgowe dla małych firm i dużych przedsiębiorstw

przybory księgowegoO ile właściciele dużych przedsiębiorstw uznają za naturalne korzystanie z usług biur księgowych, o tyle popularność usług księgowych dla małych firm dopiero od jakiegoś czasu dynamicznie rośnie. Zwłaszcza w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej może się wydawać, że prowadzenie księgowości to nic trudnego. Rzeczywistość, na przykład w postaci pierwszej kontroli urzędu skarbowego, szybko weryfikuje te założenia. Aby uniknąć tego rodzaju przykrych sytuacji, warto już od początku działalności powierzyć usługi księgowe dobrym księgowym.

Z usług naszego biura mogą skorzystać właściciele wszystkich przedsiębiorstw, bez względu na ich wielkość. Oferta jest każdorazowo dopasowywana do potrzeb konkretnego klienta, jego wymagań i oczekiwań. Posiadamy bogate doświadczenie praktyczne w prowadzeniu wszystkich rodzajów księgowości. Na bieżąco uzupełniamy swoją wiedzę i podnosimy kwalifikacje po to, by oferować usługi rachunkowe na jeszcze wyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi księgowe?

Nasze biuro od początku swojej działalności kładzie duży nacisk na wysoką jakość świadczonych usług. Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi zmianami w przepisach, organizujemy regularne szkolenia dla pracowników.

Dbamy o zadowolenie klientów i bezpieczeństwo ich interesów. Wszystkie spotkania i rozmowy odbywają się w swobodnej, przyjacielskiej atmosferze. Każdy klient może liczyć na indywidualne traktowanie i ofertę skrojoną na miarę jego indywidualnych potrzeb.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom klientów. Jeśli interesują Cię usługi księgowe na najwyższym poziomie, trafiłeś pod dobry adres.